Apie mus

 • UAB "Lauko gėlininkystės bandymų stotis“ (Augalų centras " Multiflora“), turintis keliasdešimt metų patirtį, įsikūręs Vilniuje, Pavilnio regioninio parke. Čia dirbantys biologijos, agronomijos specialistai konsultuoja     renkantis augalų asortimentą, sodinimo ir priežiūros klausimais.

  Mes esame augintojai, todėl pasirengę suteikti pačias palankiausias kainas ir garantuoti kokybę. Bendradarbiaujame su daugeliu Europos medelynų ir turime galimybes augalus pristatyti greitai ir patikimai. Dekoratyviniai augalai auginami ir parduodami vazonuose arba su šaknų suformuotu gumulu, tad juos galima sodinti nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens.

  „Augalų centro“ augalai puošia daugelį Lietuvos visuomeninių bei privačių objektų.

  Augalų centras yra įregistruotas Valstybinės augalų apsaugos tarnybos fitosanitariniame registre ir turi LR fitosanitarinio registro pažymėjimą, todėl esant poreikiui parduodamiems augalams galime išrašyti augalų pasus.

  Mes prekiaujame: 

  * Dekoratyviniais spygliuočiais ir lapuočiais;
  * Medžiais ir krūmais miestų bei parkų želdynams;
  * Bonsais ir kitokiais formuotais dekoratyviniais augalais;
  * Gyvatvoriniais, pavėsiniais, vijokliniais ir vandens augalais;
  * Vaismedžiais ir vaiskrūmiais;
  * Daugiametėmis gėlėmis;
  * Trąšomis, substratais, vejų sėklomis ir kitomis prekėmis sodui;
  * Dovanų čekiais augalams įsigyti "Augalų centre";
    

  Bendradarbiaujame su profesionaliomis apželdinimo paslaugas teikiančiomis bendrovėmis. Nuolatiniams klientams ir didmenininkams taikome lanksčią nuolaidų sistemą.


  Džiaugiamės pelnę klientų pasitikėjimą ir kiekvieną dieną stengiamės vis labiau tobulinti klientų aptarnavimą. Jei turite mums klausimų ar pasiūlymų, maloniai jų lauksime el. paštu info@augalucentras.lt arba telefonu +370 614 53880.

  Daugiau informacijos apie mus, mūsų naujienas bei parduodamų augalų asortimentą galima rasti www.facebook.com/augalucentras.

   

  Nuoširdžiai, 

   Augalų centro "Multiflora" komanda